Sezon żużlowy za nami. Sezon, w którym Golęcin znowu odżył.

Podobnie jak Lech Poznań, również klub żużlowy z Poznania zdecydował się przebadać swoich sympatyków. Głównym celem jest poznanie opinii kibiców w różnych tematach dotyczących działalności klubu w zeszłym sezonie i wyciągnięcie wniosku na przyszły rok. Badanie przeprowadzi niezależna sportowa firma badawcza Sport Analytics.

- Biorąc pod uwagę bardzo udany sezon na poznańskim Golęcinie chcemy dowiedzieć się, co kibicom się w nim podobało, a co należy zmienić – mówi prezes PSŻ Poznań Arkadiusz Ładziński. Liczymy, że Sport Analytics pomoże zdobyć nam tą wiedzę – dodaje Ładziński.

- Badanie oparte jest na standardach badawczych wykorzystywanychw klubach europejskich. Dotyczyć będzie w zasadzie wszystkich kwestii związanych z komfortem kibica na stadionie na Golęcinie – mówi analityk Paweł Chmielowski. Zresztą nie tylko, bo w badaniu również znajduje się część otwarta, do wypełnienia z dowolnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju żużla w Poznaniu – tłumaczy Chmielowski.

Dostęp do ankiety będzie do godziny 20:00 w piątek 14 października. W przeciągu miesiąca można spodziewać się raportu i ogólnego podsumowania, które to zostanie upublicznione na stronie Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla.

W ramach podziękowania za poświęcenie swojego cennego czasu kibic będzie miał możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród. Pośród wszystkich uczestników ankiety zostanie rozlosowanych 10 biletów na imprezy żużlowe w sezonie 2017. Losowanie odbędzie się po zakończeniu zbierania danych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą znajdziecie klikając w link http://skorpiony.i-test.pl/

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
pro-rodzina Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Golęcin
ul. Warmińska 1
60-662 Poznań
tel. (61) 840 68 72
Menu